| Capsuna123 a întrebat:

Daca un baiat te tachineaza inseamna ca te place sau este doar in semn de prietenie?

Răspuns Câştigător
| Raduuuuuu a răspuns:

Depinde cum te tachineaza poate sa fie un gest normal ca sa te necajeasca sau incearca sa spuna ceva. Daca iti face lucruri rele ex.iti fura ceva etc. inseamna ca te place daca te tachineaza usor cu niste vorbe vrea sa te enerveze pentru ca nu are ce face. Funda smug?

6 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

De obicei înseamnă că te place, dar depinde şi de modul în care te tachinează.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Nu neaparat eu tachinez fete da asta nu inseamna ca imi place de ele chiar nu imi placelaughing

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Te place sigur chiar daca te eticheteaza aparent rautacios! funda?

| tmteo a răspuns:

Nu neaparat ca te place, poate te uraste ..intreabal

| Capsuna123 explică:

Pai in fiecare ora in baga pixul in spate si mereu zice "ce nu intelegi" eu neintrebandu-l nimmic

| JeSSiCa1123 a răspuns:

Inseamna ca te place. XD