| IooMar a întrebat:

Daca un baiat ma tachineaza inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Daca zambeste cand te "tachineaza" pot spune ca Da! dar de o tachinare de tip pisalog, stresant vrea sa se "bage "cu tine in vorba... ceea ce nu prea e frumos. Deci un tip ce tachineaza o fata si zambeste, mai face o gluma si mai merge ca un catel dupa ea, apai DA - o place! plus; nu vad ca esti urata deci o meritihee hee

14 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Sunt semne suficiente ca te-ar putea placesunt baiat si stiu.insa el mai sigur ar fi sa il intrebi.chiar te sfatuiesc sa faci asta

| Damian a răspuns:

Posibil, cine se bate se iubeste, pana si aia la box se mai iau in brate

| Emma a răspuns:

Nu neaparat
Desi asa se spune si este si cazul meubig grin
Dar poate sa nu fie asa!
Sper sa fie cum vrei u!
Xoxo

| mihai_2762 a răspuns:

Buna!

Da asa se spune da nu este mereu adevarat. Se poate sa fie adevart sau nu depinde de situatie.

Bafta!

| LuS[z] a răspuns:

Of incurcate sunt caile dragostei laughing
In cele mai mult cazuri da, pentru ca nu stie cum sa-ti atraga atentia si asta e singura metoda in ochii sai.
Insa mai sunt si cazuri in care o face special sa te enerveze gen are o antipatie mai puternica pentru tine sau ca sa se razbune.
Si totusi sper sa te tachineze pentru ca ii place de tine ca daca e cealalta varianta...Nu te vad bine laughing

| qwerty21 a răspuns:

Nu tot timpuhappy
eu mai tachinez si doar asa...sa vad reactiilehappy

| CreatzaBắ a răspuns:

Da.si pe mine ma tachineaza un baiat din sc, in fiecare pauza, si mi-a si zis ca ma place.deci da, asta inseamna. fundita?batting eyelashes

| Psihiatra a răspuns:

De obicei da, dar daca te tachineaza extrem de mult poate ca acel baiat nu e cea mai buna alegere pentru o relatzie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dawinking, Dar daca te tachineaza in gesturi de golan nu te place si doar ii place sa isi bata joc de tine mai bine enumera gesturile pe care le-a facut sau vorbele lui big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii vorba aia "cine se tachineaza, se place"?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica se spune ca da, dar eu nu supoirt astfel de baietiangrywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| alexutzascumpy91 a răspuns:

Da te place si iubitul meu procedează la fel!

| ImfromRomania a răspuns:

Nu stiu d'astea big grin