| ancutza_2418 a întrebat:

Daca un baiat nu recunoaste ca te place desi el sti ca tu il placi si te tachineaza inseamna ca te place? Macar putin?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce dragutsa poti fi!
Intrebi cumva rugator,de parca in raspunsul nostru ar sta daca te place sau nu acel baiat!
Ca sa te linistesti,uite.
El, din moment ce stie ca-l placi, e satisfacut in orgoliul propriu si personal.STIE ca esti a lui,ca-l vrei.
Si intarzie momentul in care veti fi impreuna,se joaca, cocheteaza cu ideea si flirteaza cu tine.
Nu te necaji, te place si el.Era grav daca,stiind ca-l placi disparea sau se uita stramb la tine.
Cat timp te tachineaza,fa-i jocul,ok,il placi,asta e,ar fi bine sa se obisnuiasca cu realitatea,si asa veti fi impreuna.
Cam asa trebuie sa tratezi problema.
Deci, fii linistita, te place!

2 răspunsuri:
| Zoxxx a răspuns:

Pai cam da laughing

| Octavian007 a răspuns:

Da asa fac si eulaughing