| MeGustaaaaa a întrebat:

Daca un baiat vine la tine si tu il placi iar el iti spune ca te iubeste, dar tu esti cu altul, ce faci?

Răspuns Câştigător
| condemnedAntagonist a răspuns:

Eu zic sa nu te iei dupa infatisare lor ci comportamentul fata de tine le zici clar la amandoi " bai daca chiar tii la mine ma respecti " pentru ca nu cred ca vrei ca la inceput sa zica cate iubeasca chestii sa-ti dea cadouri si dupa sa ajungi umilita eu zic sa ii testezi si sa vezi care este cel cu care poti avea o relatie mai lunga. Pa * te pup si multa bafta!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de cine iti place mai mult, alegi si ramai cu unul din ei.

| ignore a răspuns:

DACA pe cel care ti-a spus ca te place il placi cel mai mult si il iubesti cel mai bun stai cu el si te desparti de pr tau. dar daca doar il placi ramai cu pr taw.

| dincolodevise a răspuns:

Este greu, dar nimeni nu merita chestia asta... daca il placi pe acel baiat eu zic sa te desparti de actualul.stiu ca e greu, dar mai bine ii zici decat sa sufere dupa mai mult... sper ca te-am ajutat love struck

| cazacuanica a răspuns:

Este tare greusa decizi