| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci cand esti indragostita de un baiat cu care ai fost 2 luni si din cauza prietenei tale te-ai despartit de el? Dar el spune ca a tinut la mine si ca atunci cand vede ca se apropie un baiat de mine ii vine sa il bata nu inteleg nimic daca spune ca tine la mine atunci dc nu vrea sa ne impacam?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru că umbli în continuare cu acele "prietene" care ţi-au distrus relaţia.
Cineva care se bagă în relaţia mea, nu are cum să-mi fie prieten. Scurt şi la obiect!

| Bacemi a răspuns:

Poate ar vrea sa faci tu primul pas. Nu stiu. Poate crede ca nu mai are rost, ca pauza aceasta a facut mult rau relatiei voastre si ca nu va mai fi la fel. Ai putea vorbi cu el dar acum depinde si el cat de mult te iubeste.

| Just a kid a răspuns:

Pr meu cand vedea ca exista posibilitatea sa ma comb cu cineva vroia sa ne impkmstraight face(eu ii zic mereu sa ne despbig grin da paia nu mai vrea sa ne impkm ca iainte...)acu nu stiu daca pentru ca ma ib sau din orgoliuthinking ideea e ca. l-am ales mereubp el s stiu ca am cam gresit.nvm.u.incearca sa ii zci u sa va impkti poate merge

| gheorghita a răspuns:

Pai fa tu primul pas. SPune-i ca vrei sa va impacati!