| mentholinks a întrebat:

Daca un baiat vrea sa-si scoata virginitatea la vanzare pe internet, de la ce suma ar trebui sa fie pornita licitatia?

15 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

1RON,ca e bataie mare pe el.

| RAY a răspuns:

Depinde cum arata,daca arata fumos poate gaseste una in varsta care sa il plateasca, asa daca nici dragut nu esti nici gratis nu poti spera dar pe banii fi serios, ma m vazut o data cu una urata, nu a vrut sa o facem eu nu am vrut doar sex am vrut sa vad ce are in cap, apoi m-a intrebat vrei o relatie, nu multumesc, desi man fetele nu platesc baieti pentru sex ca baieti se gasesc, poate ai gasi una de 60 de anii dar te vei ruga sa se ti se scoale ceva

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Depinde de babe Ray, am dansat cu una de vreo 60, dar avea corp de balerina, cand am pus mana pe ea mi s-a sculat instant, evident a fost vals dansul, iar asta a insemnat ceva apropriere fizica, dar dat fiind faptul ca nu e romanca nu prea am avut sansa sa ajung la punctul culminant cu ea.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Chiar acum citesc despre cat ofera uni barbat pentru o virgina chiar si un milion de euro, incredibil

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Mda fie virginele sunt rare, fie aia sunt obsedati de virginitate.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Cine stie, in orice caz obsedate de virgini nu cred ca exista

| mihai69 a răspuns:

Acum, depinde despre care virginitate vorbim, şi despre modul cum o poate dovedi...
Oricum, cred că 1 euro ar fi un preț de început foarte rezonabil.

| minrest a răspuns:

Cred ca o mie de euro. Pe care ii da el, evident.

| SG1995 a răspuns:

Femeiile nu prea cauta virgini, daca esti dispus sa ti-o tragi cu un tip, atunci ai sanse la cateva mii de euro. Eu zic ca 500€ e o suma bunicica pentru inceptul.

| Mieeez666 a răspuns:

5 bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne Fereste! laughing

| Yon1470 a răspuns:

Fata sau spate, sa stim cum sta treaba!

| OneReason a răspuns:

Depine acum, cat de mare o are.

| mihai69 a răspuns (pentru OneReason):

Da' poate e vorba despre anus - şi atunci nu e bine să fie mare...winking