|

Daca un barbat a ejaculat intr-o cada de baie si s-a spalat bine peste tot si n-a lasat urme pe nimic si dupa un timp o femeie face dus acolo e posibil sa se intample ceva?

12 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

NU exista nici cea mai infima posibilitate de a se putea forma o sarcina in modul imaginat de tine. :)) Te sfatuiesc sa accesezi si sa citesti articolele pe aceasta tema prezentate in www.seximus.ro Sanatate!

11 răspunsuri:
| a răspuns:

Dacă rămânea ceva, era mai posibil să alunece în cadă și să-și crape capul decât să rămână însărcinată.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Pai daca fata face DUS, adica sta in picioare in cada, ce treaba are apa si mizeria din cada?

| a răspuns:

Nu este posibil sa ramana gravida.

| a răspuns:

Ce imaginație bogată ai!
Nu poate rămâne însărcinată dacă la asta te gândești.

| a răspuns:

Sper sa nu te inmultesti, prostia nu trebuie inmultita!

| explică (pentru Neamtu20):

Diferenta dintre prostie si neinformare de aici putem stii ca tu ești prost si las ca te dai barosan aici pe forum ca irl ma lingi pe talpa am intrebat ca am auzit o poveste si de aia

| a răspuns (pentru MarcelGaymer):

Nu e nici o diferenta dintre prostie si tine, sunteti acelasi cuvant, doar ca tu esti atat de prosta ca nu constientizezi acest fapt! pacat de tine si de viata ta!

| explică (pentru Neamtu20):

? hai fra ca esti tare mi.o zis un prieten o poveste de genu si am vrut sa ma asigur

| a răspuns (pentru MarcelGaymer):

Inseamna ca atat tu cat si prietenul tau sunteti ambii niste imbecili prosti, bravo, v-ati gasit unul pe celalalt!

| a răspuns:

Nu. Sarcina are loc doar daca sperma ajunge in vagin si de acolo in uter si apoi in trompe.

| a răspuns:

Poate iese vreun Homunculus.
Nu poate rămâne însărcinată dacă asta întrebi.