| anonim_4396 a întrebat:

Ne-am "jucat" si a ejaculat *aveam amandoi haine*, s-a dus la baie, s-a spalat iar a doua oara cand aproape m-a patruns el avea pe el aceiasi chiloti in care a ejaculat *eu nu aveam*. El zice ca si-a curatat si chilotii si ca nu am de ce sa-mi fac griji... E posibil sa fiu insarcinata?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune pe cea dreapta: te-a patruns putin sau inca nu stii?

| Tamarz a răspuns (pentru neutrino):

M-a patruns putin avand boxeri pe el, itelegi?

| Tamarz a răspuns (pentru neutrino):

Si daca m-a patruns putin sau deloc asta ma face mai mult sau mai putin gravida?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e faza cu ********? Ce-i asta, illuminati? Incerci sa transmiti un mesaj criptic reptilienilor masoni extraterestro-liber-cugetatori? Si ce a folosit sa-si curete chilotii, spirt?

| anyry a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata.