| anonim_4396 a întrebat:

Daca un barbat are "proeminență" (mai mare sau mai mica) vizibila in pantaloni, inseamna neaparat ca are penisul in erectie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul este NU. Printre barbati exista unii carora din cauza presiunii arteriale marite din diverse motive patologice, le este permanent pompata o cantitate mai mare de sange in cei 2 corpi cavernosi si cel spongios, si astfel cavernele/camarutele existente in acele structuri, sunt in permanenta inundate de o anumita cantitate de sange in exces, ceea ce confera penisului lor UN ASPECT VOLUMINOS si in momentul in care penisul NU este intrat in starea de erectie. big grin Sanatate!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te obsedează intrebarea asta? Intreaba l pe el

| Emilian65 a răspuns:

Da, i s-a sculat ala mic.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai de unde ști.

| ywar a răspuns:

Ii pui mana intre picioare, pipai si daca ai sange in instalatie ii desfaci fermoarul/nasturii de la pantaloni si, poate, cine stie descoperi ca nu are chiloti pe el.

| Paul754880338 a răspuns:

Sau poate are o lanterna in buzunar. Oare se teme de intuneric?