| anonim_4396 a întrebat:

Daca un barbat are sperma pe penis si se spala cu sapun si pe penis si pe maini si se sterge de un prosop si dupa face dus si la fel se spala cu sapun si la partile intime si pe maini bine inteles si apoi se sterge cu acelasi prosop apoi peste cateva minute face o femeie dus si se sterge cu acelasi prosop se poate intampla ceva?(femeia fiind in ultimele zile de ciclu sau prima dupa)

Răspuns Câştigător
| DaniGl a răspuns:

Sigur ramane insarcinata cu prosopullaughing)

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa ramana gravida.

| sofisis a răspuns:

In afara de faptul ca e... putin yuck, nu. Nu se intampla nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E grav. Șoc și groază. De acum femeile nu se vor mai șterge cu prosoape între picioare. Parcă văd titlul următorului ziar de scandal. "Femeia care a rămas gravidă cu un prosop. " Un fel de "fecioara" Maria?

| MarcelGaymer a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))) mersi de raspuns

| AceaFată245657 a răspuns:

Mai bine spala prosopul?

| MarcelGaymer a răspuns (pentru AceaFată245657):

Acuma nu mai am de ce mersi oricum

| Rokary a răspuns:

Nu are ce sa se intample. Nu e asa usor sa ramai gravida.

| Rokary a răspuns:

Nu. Nu are sanse sa ramana gravida daca la asta te referi.