| secretttttttttttttt a întrebat:

Daca un barbat face sex cu o femeie nevirgina se rupe ata de la penis?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde. Virginitatea femeii nu conteaza deloc pentru asta. 60% din barbati tariesc cu frenul (ata) integru toata viata, iar altii, multi, si-l rup la o masturbare. rareori frenul se rupe la contactul sexual cu o virgina, probabilitatea de a se rupe fiind aceeasi infdiferent daca femeia este sau nu virgina

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La unii da, la altii ba.

| MiruD a răspuns:

La unii da, la altii nu. Si nu neaparat sa se rupa din prima.

| SebastianCMT a răspuns:

Depinde... A fi virgin sau a nu mai fii (la barbati ma refer) este ca si la femeie. La barbat nu se rupe din prima cum se rupe la femeie, nici la ea defiecare data nu se rupe din prima. Odata ce ai facut sex ca barbat nu mai esti virgin, dar ata penisului se rupe mai greu sau mai usor depinde de fiecare, sunt care traiesc cu ea intreaga toata viata.