| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

O femeie poate distinge placerea resimtita atunci cand face sex cu un barbat cu penis circumcis, fata de unul necircumscris?

Răspuns Câştigător
| jj7700 a răspuns:

Conform fostei mele, nu vaginal - e acelasi lucru. Necircumcis e de preferat la anal totusi, ca e mai putina frecare, in vreme ce la oral femeile tind sa prerere circumcis, ca are un gust mai neutru, lipsind secretiile preputului.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Femeia nu simte nici o diferenta, doar barbatul, deoarece penisul circumcis este mai sensbil la atingere.

| corbulalbrosu a răspuns:

Categoric NU. Fiindca in niciun caz frecarea resimtita in vagin NU prezinta vreo diferenta de perceptie. big grin

| Frank51 a răspuns:

Categoric NU.

| sofisis a răspuns:

Nu.