| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Poate aduce un barbat cu un penis circumcis o femeie la orgasm la fel de bine ca un necircumcis?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice barbat EXPERIMETAT, reuseste sa duca femeia pe culmile fericirii, placerii si satisfactiei supreme, adica la starea de ORGASM, folosindu-se de 2 degete si 1 limba. Indiferent daca-s sau nu-s... ''circumcise''.

| jj7700 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ce imi PLACE cum scrie corbulalbrosu ca un EXPERT atotstiutor si cum pune el MEREU majuscule pe unele CUVINTE ca sa intre mai bine la cap. Aparent daca e in MAJUSCULE textul pare mai ADVEARAT si insipra credibilitate in mintile celor care pun intrebari naive ca sa nu zic stupide pe aici.

In alta ordine de idei, ce o duce pe o femeie la orgasm depinde in primul rand de ea. Fiecare e diferit, limba si cu de’stu merg in multe cazuri dar nu mereu. Toata treaba asta cu sexul e oricum foarte mult pe plan psihologic, nu fiziologic. Poti sa ii faci tu de toate, daca nu o exciti la bibilica, incerci degeaba. Iar partea cu circucmis sau nu probabil e pe locul 10.000 in lista de factori care conteaza pentru orgasmul ei, cu o contributie neta de 0. 00001%. Exceptand daca e dintr-o cultura in care sunt oripilati de preputuri. S-ar putea sa ai nevoie de mai mult timp pana se impaca cu a ta daca nu esti circumcis in cazul ala laughing.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta daca penisul este circumcis sau nu, ca nu de asta depinde orgasmul femeii, ci de priceperea barbatului sa-si satisfaca femeia prin excitare si manipularea organului. Bineinteles ca, marimea penisului joaca si ea un rol important, in satisfactia vaginala.

| mihai69 a răspuns:

Doar dacă folosește exact aceleași tehnici.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| alina2k18 a răspuns:

Daca o are marewinking
laughing

| jj7700 a răspuns:

Nu te mai plictisesti de intrebarile astea. N-are nicio treaba orgasmul femeii cu circumcizia barbatului. Nu inteleg de unde le tot scoti.