| dmmf a întrebat:

De ce își pierde un bărbat din erecție în timpul actului sexual?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu este suficient de excitat (stimulat).
Poate fi obosit/bolnav/a baut sau mancat prea mult.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Din cauza efortului mare care-l depune in timpul actului sexual.

| ywar a răspuns:

Pentru ca nu mai este stimulat indeajuns, e simplu. Oricui i se poate intampla. Cu putina rabdare se poate rezolva.

| dmmf explică (pentru ywar):

Și dacă este stimulat mai mult decât ''îndeajuns'', atunci care poate fi motivul?

| SkyPilot a răspuns (pentru dmmf):

Multumesc pentru fundita.
Daca tu est fata, nu poti fi sigura ca l-ai stimulat indeajuns. Daca va spunem ca lipseste ceva in timpul actului, riscam represalii serioase, poate si o suspendare de la sex happy