| anonim_4396 a întrebat:

Dacă un criminal v-ar duce într-un beci umed și întunecos și v-ar pune să alegeți între castrare și eliberare și moarte, ce ați alege?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Liliecii din beci. laughing

| Marius22222222222 a răspuns:

Of of cum.afecteaza corona virus

| BuBBlesykeSs a răspuns:

L as viola înainte să apuce el sa mi puna intrebarile astea

| Lule a răspuns:

Daca e criminal sigura ma omoara, nu-mi da de ales...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lule):

Te pune să alegi: ori te castrează și te lasă în libertate, ori te omoară pe loc și rămâi cu testiculele întregi.

| Lule a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar este un criminal, lui ii face placere sa te omoare, de aia nu iti va da variante. Plus ca oricum vei muri daca te castreaza pentru ca presupun ca nu e si chirurg

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lule):

Poate că se mulțumește cu plăcerea că ți-a luat ce ai mai de preț și vrea să te urmărească în continuare să vadă cum suferi. Poate că nu este chirurg, dar îți mai dă o șansă la viață.

| Lule a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-ma mai placut pentru un psihopat ar fi sa iti taie mare parte din penis si sa te poti excita dar sa nu mai poti face sex, decat sa te castreze.

| kiki0726910228 a răspuns:

Ce naiba ****

| SG1995 a răspuns:

Moarte, mai exact o moarte rapid, de ce? Nu pentru că țin eu prea la bijuterii dar prefer o moarte rapidă decât o torturtă lentă.

| JoKKeRClan a răspuns:

As alege sa pui mana sa te duci la scoala si sa lasi naiba tampeniile sau il sun pe Dinca! laughing