| enzodemes a întrebat:

Dacă ar fi să alegeți între sentimente și bani...ce ați alege?

Răspuns Câştigător
| Denisia_Daria_1996 a răspuns:

Sentimente!
Degeaba ai bani dacă nu eşti fericit. Şi în plus dacă ai pe cineva aproape pe care îl iubeşti şi care să te iubească, împreună, cu ambiţie poţi obţine ce'ţi doreşti.

16 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Suna urat dar sunt realista, as alege banii.

| 8mariastar a răspuns:

Sentimente pentru ca fara bani poti trai dar fara iubire nu poti trai.sENTIMENTELE ESTE CEL MAI PROFUND LUCRU PE CARE POTI SA IL SIMTI

| 8mariastar a răspuns:

Sentimente pentru ca fara bani poti trai dar fara iubire nu poti trai.sENTIMENTELE ESTE CEL MAI PROFUND LUCRU PE CARE POTI SA IL SIMTI

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns (pentru 8mariastar):

Ce sa faci daca sentimentele "este"?!?!? sad)))))))

Răspuns utilizator avertizat
| OhGodWhy a răspuns:

Cartofii

| FUCKy0u a răspuns:

Sentimente normal.Nu-s materialista

| FaraSareDoi a răspuns:

Bani. Sentimentele sunt niște bazaconii în care oamenii continua sa creadă la nesfârșit, chiar dacă s-au ars de nenumărate ori din dragoste.
Dragostea trece prin stomac, indiferent de ce zice unu' si altu'...
Dragostea trece, la fel și banii, dar dacă nu ai dragoste devii obsedat, depresiv... Banii sunt mai buni. Cu ei poți cumpăra orice: haine, case, mașini, note, pana și dragostea.

| delia5609 a răspuns:

Sentimente

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Despre ce suma este vorba? smug

| MoZila15 a răspuns:

Sentimente(bani)

| enzodemes explică:

Dar uneori trebuie să alegi între sentimente și bani, pentru că uneori fără bani nu poți avea continuitate.

| enzodemes explică:

Când sentimentele îți sunt trădate nu mai ai ce face și începi să îți dorești tot ce e material, începi să vezi oamenii ca pe niște obiecte.

| Ellie01 a răspuns:

Sentimente, pentru ca banii vin si pleaca, dar acestea raman mereu intr-un coltisor din inima noastra.

| rico1991 a răspuns:

Sentimente... bani se fac se duc sentimentele dragostea ramane. Acum depinde de tine cat de profunda este emotia traita! SUCCES

| BarnBudyy25 a răspuns:

Sentimente happy