| Popescu_Doiniţa_1981 a întrebat:

Dacă ar fi să alegeţi între bani şi iubire ce aţi alege?

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Banii nu te pot implini sufleteste,si doar fizic.
Dar daca te indragostesti,nu-ti mai trebuie nici bani,nici de mancare nici nimic.
Acea persoana te implineste atat moral,cat si sufleteste,iar fizic,poti ramane cu un gol,dar nesemnificativ.
Banii sunt ceva trecator,atat in timp cat si in spatiu, insa iubirea, adevarata iubire este netrecatoare, oricatde mult ne-am stradui sa uitam acea persoana, nu putem.Pentru ca ramane si-n minte, si-n suflet.
"Banii NU pot aduce FERICIREA!"happy

12 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Daca incerci sa te mentii financiar, banii, insa daca doresti doar sentimental iubirea. Eu as alege prima varianta pentru ca orice vine, trebuie sa si plece, asa este si cu iubirea, fie ca este pe un motiv sau nu.

| ROB3RT89 a răspuns:

Iubire si liniste sufleteasca. Daca sti sa le apreciezi, sunt cele mai mari bogati! Bani? Dai in colo de bani, se fac usor si se cheltuie si mai usor...

| Popescu_Doiniţa_1981 explică (pentru ROB3RT89):

Nu am generalizat, mai sunt şi băieţi buni

| Woodenpints91 a răspuns:

Bani. De iubire te saturi înainte să înceapă să-ţi placă.

| Mădă0611 a răspuns:

Noroc nu ai in oferta? laughing
Bani, m-am lecuit de "iubire". O sa traiesc un timp, nu mult, asa cum imi doresc si apoi o sa mor, live fast, die young happy

| Delicacy a răspuns:

Încă sper să nu fiu pusă în situaţia de a alege între bani şi iubire.N-aş ştii ce anume să aleg.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Normal ca iubirea!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,orice om are nevoie de aceste 2 lucruri, dar cel mai important este iubireahappy

| Pralină a răspuns:

Eu iubesc banii.
Se pune?

| mola a răspuns:

Iubirea de sigur.

| Cosmin1I a răspuns:

Love all the way.