| GeamantanParăsit a întrebat:

La întrebarea cât de mult contează sexul într-o relație, știu răspunsul. Dacă ar trebui să alegeți între o femeie cu aspect modest, cu un clitoris dezvoltat și o femeie foarte frumoasă fără o labie ( practic c-o ureche tăiată), pe cine ați alege?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca as fi in situatia ta, pe prima care imi iese in cale.

| RAY a răspuns:

Logic ca aia frumoasa, de parca știi naibii cum are clitorisul, ce întrebări

| MihaiSpeedster a răspuns:

Eu aș alege-o pe aia care suge mai bine.winking

| FredericChopin a răspuns:

Sincer nici una eu as alege una dinaia rusoaica cu sâni medii și care " face treaba buna"

| FredericChopin a răspuns:

Dar asa dacă ar fi sa aleg numai dintre astea 2 as alege pe a 2 e mai pe gustul meu adică clitorisul nu contează asa de tare pentru mine personal