| anonim_4396 a întrebat:

Daca un prieten de-al meu face laba ii vine sperma peste 30 minute. m-a rugat sa scriu pentru el ca nu are net. va rog raspundeti

7 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Iti zic raspunsul daca aflu si intrebarea

| MiK3L a răspuns:

Si care e intrebarea? Deschideti mah si voi ferestrele sa auzim intrebarea! laughing)

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Daca ii vine? de unde sa stiu eu? l-am vazut vreodata? spune-i sa incerce.isi va da singur seama

| ACatalin a răspuns:

Parerea mea e ca tu esti asa zisul tau prietenrolling on the floor. Dupa ce ca esti prost, ai uitat intrebarea, mai esti si impotentrolling on the floor...

| domnulgoe a răspuns:

Bun,sa presupunem ca prietenul tau CHIAR nu are net.desi nu prea cred.cred ca te folosesti ca sa zic asa de el, doar ca sa nu zici ca e vorba de tine.nu trebuie sa-ti fie rusine, 30 de minute e chiar putin,am auzit ca pe prietena ta, cand ma vede, ii vine orgasmul pe loc.in al doilea rand, asta e un site cu intrebari, unde e intrebarea ta?

| ionutz9696 a răspuns:

Nu sunt eu malaughing nu mai zi de mine mie imi vine in 10 secundewinking dar m-a rugat pentru ca lui ii este rusine sa scrie

| kDogg a răspuns:

Labareala ba...