| anonim_4396 a întrebat:

Sallut fac laba si imi vine sperma peste 30 de minute e vreo boala ceva? Nu raspundeti daca nu stiti!

6 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Faci laba la gandaci!

| ccriss a răspuns:

Nu nu e

| MiK3L a răspuns:

Daca faci laba asa fara poze, filme xxx la care sa te uiti iti vine grau sperma, dar daca te uiti iti vine mai repede, ca la emotiile care o sa le ai cand faci sex, nici numai apuci so o bagi in"ea", ca faci dinainte pe tine laughing)

| Broadband a răspuns:

rolling on the floor numa labagii pe TPU

| ACatalin a răspuns:

Ca daca raspund si nu stiu ce? Si daca ai avea o boala tu si inca unul? Noi poate nu avem si nu stim, deci nu raspundem nu? Cred ca vroiai sa eviti sa fi luat la misto. Te ai logat cumva? Tragi o laba cu gandul la maicata? Nu te exciti suficient cred. NU AVEM DE UNDE SA STIM CA NOI NU ASTEPTAM PANA SE INTUNECA!

| Gabriel1 a răspuns:

Faci laba cu piciorul?