| FreddieMercury a întrebat:

Daca un vagin nu este folosit, exista cumva posibilitatea sa se vindece si sa se inchida? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e de android, da! Cel mai sigur e sa formatezi!

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E la egalitate cu posibilitatea ca un penis nefolosit sa se usuce si sa cada.

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Adica? Te referi daca e posibil sa redevina virgina? Nu, nu e posibil deoarece o data ce s-a rupt nu mai poate redeveni virgina.
Dar adevarul e ca, din cate am citit si auzit, daca e sa nu o mai faca ceva timp atunci sexul o sa devina cam la fel de intens ca primele acte sexuale.
Oricum himenul se poate rupe daca faci gimnastica sau sporturi de genul, dar chiar si asa, o data ce ai facut-o (ce ai bagat ceva acolo) s-a dus virginitatea cu adevarat orice ai face (chiar si cu operatia aia care cica te reface virgina).
Deci nu exista acea posibilitate de care zici (care poate prin posibilitatea aia care exista in america dar oricum e o mare prostie ca o data ce ai facut-o asta e... )

| porto89 a răspuns:

U esti ala cu "Facebooku" I don't want to see.deci chiar esti dilau! nu ai pus la caterinca intrebarea aia.

| porto89 a răspuns:

Maxim koae!

| porto89 a răspuns:

Fratzioru te rog zi-mi ca esti din bucuresti si ca nu esti tzaran cocalar si promit ca dau o bere.promit!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cred ca habar nu ai ce-i ala vagin

| Alișa00000000000 a răspuns:

Dai cu sare sa se vindece locu ' mai binewinking.rolling on the floor

| MonterDoc a răspuns:

Sincer... la inteligenta ta. da daca ii pui un dop si il lipesty cu super-glue. Asta asa ca raspuns pentru mintea ta...

| DirtyBlood a răspuns:

rolling eyes Poftim cultura.
tu ce naiba faci copile? pun pariu ca ti'ai inceput viata sexuala fara nici cea mai vaga idee in ce te bagi. Deduc asta din idioata ta intrebare...nici un copil de 5 ani n'ar pune intrebare dinasta jur...
:-J
Ca un raspuns la intrebarea ta,
Nu...Nu se poate ca un vagin nefolosit sa se vindece si sa se inchida.

P.S.: documenteaza-te pana nu'i prea tarziu rolling eyes

| flaby a răspuns:

OMG ma mir ca nu ti-se vindeca gaura dela cur laughing

| SaMoaraMataDeTeMint a răspuns:

@porto89 Tu esti si destept ma

| SaMoaraMataDeTeMint a răspuns:

@ porto89 esti prost, sa moara mata de te mint. si vezi cine e koae ca daca te scutur un pic iti pica pulele din cur precum merele din pom