| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica frica.
m-am jucat putin cu prietena si m-a masturbat si am ejaculat pe piciorul ei si pe vagin NU IN VAGIN. exista posibilitatea sa se intample ceva?

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Nu. stai linistit. daca " sperma " nu a ajuns inauntrul vaginului nu-i nicio problema. dar daca a intrat in vagin e cam nasoala situatia.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu, stai linistit puiut nu so intamplat nimic si totusi dc nu ati facut sex? era mai fain decat masturbarea reciprocabatting eyelashes:X:Xlove strucklove struckX;drooling

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Sunt sanse mici ca ea sa ramana insarcinata.Sa se duca la un controlthinking cine stie. Baftaaaaa

| Couragebv a răspuns:

Interesant joc, dar nu, nu se poate intampla nimicwinking.

| husieaihsnaodiahwdna a răspuns:

Nu te ingrijora daca nu ai ejacuat in vagin nu e nimic, pentru ca spermatoizi in contact cu aerul mor happy

| Ioana17t a răspuns:

Nu se stie niciodata. dar sanse mici sa "se intample ceva" happy

| Davio30 a răspuns:

Vaaai. Aveti grija. Poate sa ramana insarcinata :-|