| mankovskis a întrebat:

Daca unui baiat ii bate inima tare cand ne sarutam inseamna ca ma place si are emotii? gen ii bătea ca dupa alergat dar nu făcuse miscare

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, ii place de tine.

| mentholinks a răspuns:

Daca nu te placea crezi ca se mai saruta cu tine?

| HazelEyes77 a răspuns:

Probabil e mai emotiv si agitat in preajma unei fete. Si te place evident.

| Raniaa a răspuns:

Hmm... sau are o Fibrilaţia atrială ori Tahicardie thinking
Dar, cel mai probabil te place!

| AliTheo18 a răspuns:

Inseamna ca da, ii place, se excita, eu asa vad treaba asta, dar nu dupa inima trebuie sa te iei, ci dupa cum te saruta, daca isi da interesul, daca respira greu, sigur o sa-ti dai seama daca ii place sau nu, ori se grabeste sa ajunga altundeva.

| Ether a răspuns:

Pe scurt, da.

| Randomuser2000 a răspuns:

Hmm, mie asa imi bate cand urasc pe cineva, trebuie sa ai grija

| BogdanGbY a răspuns:

Dap

| Jeff9669 a răspuns:

Daca si-a luat Aspacardinul inainte, clar are emotii