| papatukjatlekjulk a întrebat:

Buna seara TPU! Sunt de 1 an cu un baiat la care tin enorm...doar ca e o problema. De la un timp incoace pur si simpul nu imi mai bate inima cand ne sarutam. Nu inteleg de ce se intampla asta pentru ca nu e nimic monoton intre noi... iar eu ii simt inima batandu-i foarte tare. Ce credeti ca ar trebui sa fac ca sa-mi bata din nou inima?

9 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Terapie cu electroşocuri laughing.
Simplu, dacă îl iubeşti, şi crezi că e alesul pentru tine, gândeştete cum ar fi să-l pierzi. Dacă te doare, următoarea dată când o să-l vezi inima o să-ţi bata puternic uşurată că încă îl ai.
Ştii că se spune că îţi dai seama ce ai avut doar atunci când îl pierzi.
^^.

| andrey910 a răspuns:

Poate pentru ca a trecut atata timp, sentimentele cele mai puternice sunt la inceputul relatiei.

| MasterYoda a răspuns:

Sa bagi degetele in priza

| RetardedRacoons a răspuns:

Incearca un pacemaker.

| jupiterestru a răspuns:

Cumpara-ti o alta inima, poate asta s-a stricat, d-asta nu bate :-s

| lauriss86 a răspuns:

Pentru ca nu mai e ca la inceput, nu mai e emotia aia.dar asta nu inseamna ca trebuie sa va despartiti! eu am fost cu un tip, ne_am despartit dupa 2 ani, am stat 5 ani departe si am vb doar la tel si simteam din nou chestia aia iar cand l-am avut langa mine fata in fata nu am simtit nimic! dimpotriva am realizat ca am facut bine ca am ramas doar amici.sunt chestii in viata care se intampla.

| unsernamecontre a răspuns:

Vorbiti despre... si pupativa sa vezi ca iti sare inima

| Bianca987654321 a răspuns:

Nu-ţi face griji, şi eu am trecut prin asta.Dar după un timp totul a revenit la normal...asta şi pentru că el este un tip mai romantic :-D oricum, mai aşteaptă, vezi ce se mai întâmplă şi dacă nu revii la normal înseamnă că ar trebui să vă despărţiţi...succes :*

| antalka96 a răspuns:

Pai faceti si voi dragoste... nu numa saruturioh go on