| eMkaFORyou a întrebat:

Buna este o fata care se uita la mine la scoala si se inroseste spuneti-mi asta inseamna ca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| GutzEmy07 a răspuns:

Da,posibil sa ii placa de tine. Incearca sa vorbesti cu ea si vei afla daca te place sau nu! (nu o luat direct)!

3 răspunsuri:
| IrinaAniri a răspuns:

De iubit nu te iubeste, iubirea e pentru 2, si cum nu ati fost impreuna nu are cum sa te iubeasca, parerea mea, dar sunt multe sanse ca sa te placa, daca si tie iti place de ea vorbestei big grin

| Helloimys a răspuns:

Daca se face rosie la fata nu inseamna ca te iubeste si eu ma fac rosie doar atunci cand ma enervez...da probabil fata te place dar ca sa fii sigur uita-te cu atentie la ce face adica sa vezi cum se poarta cu tine si cu ceilalti.fa o comparatie

| Chowdera a răspuns:

Poate da, poate nu ..eu am un coleg care e rosu mereu laughing