| Krisstina26 a întrebat:

Dacă v-ați afla cu iubitul vostru într-un loc public, iar el ar fi excitat și v-ar spune că vrea să încercați ceva mai incitant/spontan și v-ar spune să-i faceți sex oral undeva după o clădire, mașină etc. unde există riscul ca cineva să vă observe. Ați face asta, fetelor? Vi se pare oarecum incitant să-i faceți oral partenerului într-o astfel de împrejurare?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Haleleu nebunule, esti si cu nickname de femeie laughing ataci de pe 2 fronturi laughing)
Niste limbi as accepta prin coclauri pe acolo laughing depinde si ce cladire, Casa Poporului? Palatul Victoria? laughing Ce masina? Din aia de SPP cu girofare? laughing sau din aia de Politie blindata? Da-mi mai multe detaliiwinking
Deci da, partenerul sa imi faca mie oralu de zici tuwinking daca sunt satisfacuta se alege cu o labica, in rest nu o sug asa in publicwinking

| MihaiNicu23 a răspuns:

Misto fantezia, asa ceva in filmele xxx vezi.

| Krisstina26 explică (pentru MihaiNicu23):

De ce ai tu impresia că doar în filmele porno se întâmplă astfel de lucruri?
Acum, că tot ți-am răspuns cu o întrebare, am să-ți zic spre surprinderea ta, că eu văd destul de des scenarii de genul, fără să vreau să le văd. Încă nu cunoști adevărata realitate și trăiești cu impresia că lumea din jurul tău e puritană când, de fapt, e mai depravată lumea din jurul nostru decât cei din filmele porno.

| dalexbun a răspuns:

E ok, mi s-a intamplat, a fost misto, eram cu prietena mea, in tren.

| RoxanaRamona96 a răspuns:

Superb, normal ca da. Sexul facut cu posibilitatea de a fi prins, iti starneste o pofta mare, eu am facut in multe locuri...chiar si in lift, avand cateva secunde pana liftul cobora la parter a trebuit sa fiu rapida sa imi duc treaba la bun sfarsit pana ajungea liftul la parter tongue

| Dalmatianul a răspuns:

Du-te dracu de obsedat...