| 20girl a întrebat:

Daca v-ati face un id de messenger si ati vorbi cu iubitul/iubita si cand i-ati intreba daca au prietena/prieten si ar zice "nu", sau ar vorbi urat la adresa acesteia/acestuia cum ati reactiona? Le-ati zice dupa aceea ca uite mai eu am fost cea/cel care a vorbit cu tine pe net? Sau cum ati reactiona?
Multumesc

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, in primul rand chestii din astea nu se fac, nu e bine sa te dai drept altcineva, eu mi-am invatat lectia cu asta. I-am facut si eu prietenului meu faza asta si el si-a dat seama ca eu sunt si atunci ca sa ma faca sa ma simt prost, a inceput sa zica lucruri aiurea despre mine si a zis ca nu mai e cu mine, in fine.
SI-a dat seama ca eu sunt pentru.ca mi-a zis mai tarziu si de atunci mi-am dat seama ca faze de acest genu nu se fac, pentru.ca se poate ajunge la certuri, chiar la despartire. El/ea poate sa isi dea seama ca esti tu cand te vede curios/asa, si poate spune asa doar sa te simti prost, cine stie...
Eu nu i-am recunoscut ca sunt eu, insa a zis ca nu are rost sa il mint si s-a suparat foarte tare pe mine.
Parerea mea e sa nu ii spui ca tu ai fost ca apoi tot tu cazi de fraiera ca poate sa spuna ca a stiut sau poate sa se certe cu tine, spunand ca tu esti de vina ca il pui la incercari si nu ai incredere. Daca i-ai facut prietenului chestia asta, nu spune nimic si sa nu mai faci asa ceva.

| Libelle a răspuns:

Nu as face asa ceva. e de prost gust...

| shtephie a răspuns:

Am facut o chestie din asta laughing Este o idee f buna pentru a vedea cat de mult tine partenerul/a la tinewinking
Nu i'as spune, dar n'as mai vb cu el delocwinking

| Marynna a răspuns:

Sincer sa iti spun, l-as suna sa ne intalnim undeva, iar cand ne-am intalni, i-as da o palma, normal ca el ar zice PENTRU CE A FOST ASTA? sau ceva de genu`, si eu i-as zice GANDESTE-TE. DISCUTAM DUPA CE ITI DAI SEAMA. si as astepta sa vad ce se intampla

Sper ca nu ti s-a intamplat astasad

| ina88 a răspuns:

Euam doar o concluzie. Nu e bine sa testam baietii/barbatii ca-n 99% din cazuri devenim dezamagite de ei. Hai sa nu ne facem rau singure. laughing

| kyttu a răspuns:

Hmm...pai m-asi desparti de el dar inainte i-asi trimite un sms sa ii cer sa ne intalnim sa discutam despre ce s-a intamplat si sa-i spun ca nu mai pot fii impreuna cu o asemenea persoana careia ii este rusine cu mine

| sweetgirl9 a răspuns:

In nici un cazz nu i-as zice ca sunt fata de care tocmai a vorbit urat incerc sa aflu de ce are parerea asta rea si sa vb cu el adica sal intrebi gen da poate are si ea dreptate nu numai tu sau aflamai bine nu te lua dupa gurile rele chestii de genu

| LoRd2 a răspuns:

big grin mie chiar mi s`a intamplat asta. din pacatesad. a doua zi am vb cu el i-am spus, apoi el a incercat sa se apere... dupa ce nu mai putea a inceput sa ma jicneasca l fel si un prieten de al lui. si cel mai bine pentru mine a fost sa nu il mai bag in seama pentru ca era un idiot. dar nici nu stii cat de satisfacuta am fost cand i-am vazut reactia fetei cand i-am spus ca eram eu acea fata. merita smug. treaba ta daca il iubesti intotdeauna vei gasi cate un motiv pentru ce face gresit. dar nu e bine sa ai totala incredere in oameni

| rodyana_6729 a răspuns:

Idem stephie