| Lilia2621 a întrebat:

Daca v-ati trezi intr-un pat cu persoana pe care o utiti, care ar fi primele voastre cuvinte?

12 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

"Date jos din patul meu!"

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu as zice nimic.As saruta-o!

| Dek a răspuns:

Cf aici? Hai mai ramai doar stii ca te iubesc:X!

| ecristinamc a răspuns:

Tot tu?laughing
Hai lasa ca stii ca te iubesc:X mai stai...inca o noaptelaughing(erau niste versuri dintr-o melodie)

| YqLmX a răspuns:

''Cum ai ajuns aici?'', ''Vrei s`o facem'' sau ''Te iubesc''

| Marlanu a răspuns:

Pai hai s-o facem ...ca doar din asta ai venit langa minelaughing

| ExTaZy a răspuns:

Incantat dar si surprins sa te vad:X.laughing eu asta asi zicerolling on the floor `

| AlexandraR a răspuns:

"Spune-mi te rog că am folosit prezervativ, nu aş vrea încă o persoană ca tine" asta în calitate de băiat, căci, ca fată sper să nu păţesc aşa ceva!

| Darkrosse a răspuns:

"Tu care mai esti ma?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca m-am trezit...de fapt începe un coșmar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca i-as zice: hei (numele persoanei) ce cauti aici. daca raspunsul e ca sa te vad zi ce simti pentru el

| xCookie a răspuns:

Buna dimineatsa !