| lordbogdan a întrebat:

Care sunt primele voastre cuvinte cand va ganditi la TEMA LA MATEMATICA, MATEMATICA.

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

As putea sa ti le spun, dar atunci mi s-ar suspenda contul...

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Am aceiasi parere ca si Dash. oricum,cand am tema la mate, ma uit la ea, injur si inchid cartea.

| mdany a răspuns:

Cand vad tema la mate incep sa transpir, mi se incetoseaza ochii si ma ia ameteala, si inchid repede cartea doamne fereste sa nu cumva sa fac vreo gripa matematiciana dinasta.laughing

| Elly213 a răspuns:

Si eu sunt de acord cu Dash.Cand o termin(la scoala in pauza-->si nu o termin eu ci o colega) sper sa nu ma asculte ca nu o sa iau mai mult de 4.laughing

| camy417 a răspuns:

Daca voi va plangeti de tema la mate eu ce sa mai zic care primesc mereu in perioada asta vreo 20 de fise.mie nu mia mai ramas nimic de blestemat numi dati voi idei?