| iceboxiceman1 a întrebat:

Danabolul îți poate mari penisul?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, cu siguranta nu. Iti poate da probleme de potenta, insa.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nici danabolul si nici un alt medicament de pe fata pamantului, nu-ti pot marii pensiul.
Penisul creste pana la 16 ani si este masura lui este mostenita genetic de la tatal tau.
Unica solutei sa-l poti marii cu 2-3 cm, este operatia chirurgicala, care este foarte riscanta, ca de nu reuseste, poti sa ramai impotent. iar sansele de reusita sunt de doar 50%.
Multumeste-te doar cu ce ai in pantaloni, ca alta nu-ti mai creste si nici nu se lungeste.
Invata tehnici de satisfactie si vei vedea ca te vor ajuta in viata.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur NU, in nici un caz. Doar daca NU crezi va trebui sa incerci pentru a te convinge. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Donsavas a răspuns:

Iti slăbește potenta dar nu creste penisul, poate ficatul, dar nu e ce vrei tu. Singurele substanțe care cresc penisul sunt hormonii naturali, dar asta doar in perioada pubertatii.

| Plato a răspuns:

Numai Dumnezeu si operatia iti mareste penisul, absolut nimic altceva.

| syd2 a răspuns:

De la inceput am citit Diabolul laughing. NU

| Antihristul a răspuns:

Nu frate, ala-i un steroid oral, ce l-am incercat si eu, si da te ajuta la cresterea muschilor, sub nicio forma la penis... poate iti da ipotenta luat pe termen lung. happy