| LucaciAdriani a întrebat:

Dar prin chirurgie faloplastie nu se poate mări penisul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se poate marii pensiul chirurgical cu 2 maxim 3cm dar sansele de impotenta sunt de 50% daca operatia nu reuseste.
Cu un risc atat de mare, este bine sa te gandesti sigur daca vrei sa risti sa ramai pe viata impotent, sau mai vrei 2 cm la ce ai deja in pantaloni.
Operatia nu-i usoara si este destul de dureroasa, fiind facuta intr-o zona atat de sensibila, iar daca mai pui si riscul sa nu se mai scoale niciodata...eu zic ac ai de gandit foarte-foarte bine, cand decizi asta.

| Lioana a răspuns:

E plin internetul de solutii pentru mărirea acestui organ. De ce nu incerci una din variantele acelea?

| darrio2007 a răspuns (pentru Lioana):

Adica cu geluri? Esti unul din aceia care cred in asa ceva?
Stupid!

| Fantaspirit a răspuns:

Este singura metoda de ați mări penisul dar e foarte riscantă, restul sunt baliverne cu pompe și cu suplimente și geluri.