| anonim_4396 a întrebat:

Se poate mari penisul cu kanamicina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Kanamicina este un antibiotic care trateaza infectiile!

Din pacate penisul nu s epoate marii, o sa creasca taman atat cat il are si tatal tau de mare, ca deh, este mostenirea genetica de la el!
Cum nu exista nici un medicament care sa-l faca sa creasca, trebuie sa te resemnezi si sa astepti sa mai cresti!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai lua dupa toti prostii care spun asta.

| K0sti a răspuns:

Doar cu lupa!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Se poate, te dai de 3 ori / zi pana creste 1, 5-2 cm, mai mult nu se poate.

| petruraul a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Da e crema sau ce, trebuie sa te ungi cu ea

| petruraul a răspuns (pentru petruraul):

Tu ai folosit?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru petruraul):

Da, doar ca atunci era greu de gasit.

| petruraul a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Si ultimul raspuns e bun acel md sau nu |?