| BlitzLikeXd a întrebat:

Dar cum credeti ca este o relatie cu succes daca este si sex si dragoste la un loc in relatie?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

O relație din toate punctele de vedere implică dragoste...iar atunci când e cazul, momentul potrivit...și sex.

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

O relatie de succes porneste cu doua persoane care se iubesc, sexul in cuplu fiind cel mai important lucru sunt doar publicitati sau articole usuratice de pe site-urile eva.ro, perfecte.ro etc.

| AnaBejenaru a răspuns:

Iubire,incredere,respect.Mai intai se castiga respectul, dupa trebuie sa existe incredere reciproca, si dupa iubire.

| NickName01 a răspuns:

Daca sunt reunite in cadrul unei casatorii, atunci are maxime sanse "de succes, cum spui tu"...

| Wøodenpints a răspuns (pentru NickName01):

Deci eu dacă o cunosc pe Maricica, nu pot să-i desfac picioarele înainte de a-i pune tinicheaua pe dejet? Ce logică de ev mediu mai e și asta?

| AdYtZu189 a răspuns:

Pe langa iubire dragul meu trebuie si incredere alfel degeaba.

| Anomisusususususus a răspuns:

Iubirea este suficienta, dar daca exista iubire totul vine de la sine! iubire cu sufletu nu gurawinking