| BlitzLikeXd a întrebat:

Ce ati alege pentru o relatie dragoste, noroc sau succes?

13 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Noroc.
Succesul e pentru afaceri! big grin

| Demonull a răspuns:

Noroc.succesul vine si pleaca si poate doar odata.

| Demonull a răspuns (pentru Demonull):

Si am uitat. dragostea se duce in maxim 1 an.

| LineGuide a răspuns:

Dragoste, pentru ca o relatie nu poate fi intretinuta decat cu iubire, nicidecum cu noroc, pentru ca se refera deja la unitatea cuplului care se face prin dragoste.
Mult noroc!

| pastru009 a răspuns:

Succesul ca relatia sa continue.Norocul vine si pleaca.NU poti alege noroc.

| khwewljewew a răspuns:

Banii

| Deyutza1039 a răspuns:

Dragoste:X

| SelenaMe a răspuns:

Daca asa avea noroc pot sa zic ca o sa am noroc sa am dragoste si sa am succes. Poti sa ai succes in cariera sau sa ai succes in dragoste. Dragostea intrebuie de multe ori intretinuta. Imi e greu sa ma decid. Le vreau pe toate trei

| Roland22 a răspuns:

Dragoste

| All3x4You a răspuns:

Eu sincer as alege dragoste! Unde nu-i dragoste nu-i noroc...nu-i succes.Toate cele bune!happy

| JessicaIoana a răspuns:

Noroc... ca dragostea o data si o data se risipeste happy, daca ai noroc poti sa rezolvi problema, cat despre succes nu cred ca ai nevoie laughing

| MessiTheBest99 a răspuns:

DAca ai noroc ai si dragoste si succes