| AvalohAlyn a întrebat:

Cat la % credeti ca conteaza sexul intr-o relatie de dragoste?

11 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Sexul e rasplata iubirii si a dragostei. Deci mai intai dragostea, iubirea si apoi sex. Deci daca asta e ordinea si totul e normal eu zic caci conteaza 100%.

| corbulalbrosu a răspuns:

Mult mai mult decat iti poti tu imagina. Insa poate sa varieze in functie libidoul partenerei sau sex-appeal-ul celor doi parteneri.

| T0T a răspuns:

50%

| J0B0MAT a răspuns:

2,maxim 6.

| sofisis a răspuns:

Daca e bun, conteaza cam 50-60%.
Daca e prost conteaza 90%. Uneori chiar si 100%.

| Foxyyyy a răspuns (pentru sofisis):

Cum adica daca e prost conteaza 100%?

| sofisis a răspuns (pentru Foxyyyy):

Adica exista foarte multe cupluri care se destrama strict din nepotrivire din punct de vedere sexual.

| SergiuBoss11 a răspuns:

90%... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa spun ceva prostesc ca un procentaj, dar conteaza mult

| TheLoveDoctorr a răspuns:

60 %

| LoveGbr a răspuns:

70%
30%E sentiment
Sexul e normal. Fara sex nu existi.