| DeeaDeeutza a întrebat:

Dar.cum se incepe o relatie? dati-mi niste modalitati. (sarut...)?

2 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Buna In prima faza trebuie sa stai un pic de vorba cu el/ea. Sa il/o faci sa te placa. Si dupa aia invit/o/al la un suc si ii explici exact despre ce e vb ca e frumos/frumoasa, ca iti place de el/ea. Si o sa vezi ca va fi bine.
Succes.
CIao:p

| Thoamnee a răspuns:

Hmm.paai vorbittii.despre oricee! Si dupa aia vine faza cu sarutul.nu trebuie sa iti zica nimeeni cum sa incepi o relatiee.asta vinee de la sinee xd
Norooc!:*