| anonim_4396 a întrebat:

Ati fi vrut sa ramaneti toata viata langa persoana care v-a oferit primul sarut? Daca ar fi sa dati timpul inapoi ati ramane cu el/ea?
Cum ati trecut peste acel sarut/acea relatie? Dar cum a fost urmatorul sarut/urmatoarea relatie? Care a fost diferenta dintre sentimentele primului sarut si celui de-al doilea?

7 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Da lol,da si as si repara greselile,am trecut cu greu desi il iubesc si el pe mine, yeak, primul sarut ramane de neuitat...love struckkiss funda?

| NickiMinaj a răspuns:

In niciun caz, doamne fereste.

| Amaya a răspuns:

Tot sunt langa acea persoana de peste 4 ani de zile. Normal ca mi-am dorit sa raman cu el pentru toata viata, am niste principii mai invechite cand vine vorba de iubire. Adica, in opinia mea, prima iubire e si ultima.

| Cristina_7247 a răspuns:

Prima iubire nu e niciodata si ultima iubire. Sentimentele sunt altele pentru ca depinde de cel pentru care le simti.
Fiecare iubiresi relatie sunt frumoase in felul lor pentru ca sunt experiente diferite

| maria_4358 a răspuns:

Da. nu.greu.nu stiu diferit.mare diferenta

| meeks a răspuns:

Prima mea iubire a fost ceva stupid si dureros. Desi tineam la respectivul baiat foarte mult. el m-a considerat suficient de idioata si credula, incat sa iasa si cu alte fete.
In concluzie NU, nu as vrea sa imi petrec restul vietii cu o astfel de persoana.
Am trecut destul de greu peste aceasta etapa. Cred ca m-au ajutat relatiile urmatoare.
Numai bine!

| Raul00 a răspuns:

Eu da ca da ca poate s-ar intampla sa nu intalnesti alta ca ia.