| anonim_4396 a întrebat:

Dar la ce va referiti, voi baieti, cand spuneti "Ce buna este asta la pat"...sau ma rog ceva de genul asta.

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dezinhibata, sincera, cooperanta, jucausha, amuzanta, deschisa, tandra, Ne/egoista = altruista!, comunicativa, intelegatoare, rabdatoare si flexibila!, in gandire si miscari!

| elena a răspuns:

Se refera la faptul ca fata i-a servit tot tacamul...la pat...si el s-a simtit foarte bine, dar stii ce este interesant, intr-o zi el se va plictisi de acelasi fel de mancare si va abandona patul in schimbul unei fete cuminti, asa ca, fetelor nu dati totul de la inceput, ci putin cate putin...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

¤elena o persoană bună într-un domeniu nu serveşte niciodată acelaşi tip de "mâncare".

Ce să însemne: că ăla care a spus e un papă-lapte.

| Encore a răspuns:

Adica nu e virgina laughing... Glumesc pai in general laudarosii fac asa... si daca spune cineva asta o spune prietenilor mai apropiati nu face sex cu una si zice la tot liceu laughing pai insemna ca are experienta la pat laughing

| LoveForShania a răspuns:

Doar baietii care se gandesc la sex, sau cei de cartier vorbesc asa. Acesti baieti au lipsa de educatie.

| Chocolate a răspuns:

Baietii care nu au fete sh le trebuie... si le flutura hormonii sh li se plimba prin ei spun lucrul asta... e cam bine sa te feresti de ei:-s

| love you soo much... a răspuns:

Eu cred ca astfel de baieti cauta doar avenuri pentru citeva luni nu pentru o viata intrega... Un barbat intotdeauna cauta o femeie care sa fie doar a lui nu si vecinului, si acumnatului...Asa baieti trebuiesc trimisi cit mai departe...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu lua in seama astfel de cuvinte. Sunt cuvinte spuse de baieti usuratici si neseriosi. Sunt oameni care cauta doar placeri fizice uitand ca ezista placeri sufletesti.Sunt niste prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Un barbat care stie sa se respecte nu o sa-l auzi niciodata spunand asa ceva.
Numai baietii de cartier si cei lipsiti de scrupule fac astfel de afirmatii.
Fereste-te de acest gen de barbati, fac numai rau.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foamea e cel mai bun bucatar. daca e foame, orice mancare e buna.asa si pentru un abstinent.cand prinde una; trebuie sa se laude, si spune...