| Anileda a întrebat:

Pentru baieti cum vedeti voi o fata naturala la ce va referiti. funda

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Naturaletea iti dai seama de ea si din comportamentul fetei.Nu cauta idoli sa para ca ei sau ceva de genul.Sa fie cochete, sa nu fie machiate strident, ingrijite, fara prea multe accesorii pe ea.In rest, sa fie o persoana cu care poti lega doua cuvinte, nu vreo increzuta.

| CosteaVlad a răspuns:

În opinia mea, referindu-mă la partea exterioară, ideal pentru o fată ar fi sa-şi pună în evidenţă frumuseţea naturală, adică fără fard, rimel, etc, iar în al doilea rând, referitor la partea interioară să-i zic aşa, să nu fie ipocrită, să nu disimuleze un anumit temperament doar pentru a atrage atenţia sau pentru a da mai bine în faţa unei anumite persoane, adică într-un cuvînt să fie ea însăşi tot timpul. happy

| thealc a răspuns:

Sa nu fie tencuita cu produse cosmetice. blabla a zis omu de sus tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo baieti!(nu sunt baiathee hee dar nu m-am putut abtine sa nu raspbig grin :apreciez pe acei baieti care stiu la randul lor sa aprecieze cu adevarat naturaletea unei fete)happy