| MadaMadalici a întrebat:

Baieti la ce va referiti cand spuneti ca o fata e fitoasa?

11 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

La comportamentul ei

| MadaMadalici explică (pentru Vvistula):

Mai exact, cum se comporta? ce va da de inteles ca e fitoasa daca nici nu stati sa o cunoasteti cu adevarat(de cele mai multe ori)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru MadaMadalici):

Dragusanu,monica columbeanu..........etc.Alea sunt reginele modei asteia, pitipoance.

| Vvistula a răspuns:

Nu stam sa o cunoastem? In opinia mea o fata fitoasa e aceea care nu te baga in seama decat daca ar nevoie si dupa te uita complet, nu poti incerca sa o cunosti fiindca ii sta prost sa vb cu tine si nu cu cel mai smecher tip din scoala/oras, se crede perfecta si superioara tuturor restul care pot fi numite fitose sunt cele care stau pe langa fetele de genul celei pe care am prezentat o mai sus, si aceste"pupincuriste" care se cred mare domnisoare pe bulevard alaturi de o fitoasa sunt mai rau ca una.

| LoveSleep a răspuns:

Atunci când aceasta evită frumos avansurile stupide ale băieților.
În general ala e momentul când băiatul zice că e curvă și fițoasă.

| Lawliet14 a răspuns:

Cand e de nestapanit.

Răspuns utilizator avertizat
| LifeIsColour a răspuns:

Sa-ti spun eu cum stau lucrurile: un baiat mai putin inteligent spune despre o fata ca e fitoasa atunci cand ea il respinge si nu-i"cade" din prima in "plasa"...adica nu se lasa vrajita de el. Fetele care se lasa mai greu sunt considerate a fi indisponibile, greu de obtinut, iar un baiat cu capul pe umeri si care isi doreste ceva mai mult decat o relatie de gradinita si o copila proasta pe post de prietena ar aprecia calitatile astea la o fata.Sa te lasi cucerita mai greu in zilele noastre ar trebui sa fie o calitate,dar majoritatea baietilor spun despre fetele astea ca sunt fitoase, ca au aere in cap, ca-si dau fente, ca s cu nasul pe sus, ceea ce nu e neaparat adevarat.Intr-adevar,mai sunt si astfel de specimene, de fete care isi dau fite fara motiv, dar in majoritatea cazurilor lucrurile sunt cum am spus mai sus.

| TimoTimo a răspuns:

La comportament, este materialista si isi doreste un baiat musculos la corp si la portofel.

| ColourfulLife a răspuns:

E materialista, se uita doar la aparentele baietilor si la portofel, iar cu cei ce nu "traisec in puf" se comporta foarte urat sau chiar nu vorbeste cu ei.

| Raull95 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, sunt fete care zic ca nu au baieti pe gustul lor, cand o intrebi ce faci si nu-ti raspunde pentru mine e o fita, adica nu-s destul de bun pentru ea? se crede prea feminina pentru uniii, din punctul meu de vedere, succes!