| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste jocuri pentru PC in afara de gta, nfs, cs 1.6,1.8,nosferathu si fara jocuri online! CEVA FAIN cu viata reala! sau aventuri. atat

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne,altceva?

| DeadInside a răspuns (pentru anonim_4396):

18 Wheels of Steel Haulin,Air Conflicts, DRIVER PARALLLEL LINESSS, Flat.Out.2.PC.Game(djDEVASTATE™),piratii din carraibe, Prince of Persia, yu-gi-oh big grin funda plzbig grin

| DeadInside a răspuns:

Incearca bloodrayne 2, spliner cell,cold fear, devil may cry 3, funda?

| Raileanu_Fabian_1990 a răspuns:

Far cry 3, flat out2, battlefield, daca iti place razboiul call of duty, god of war etk etk etk