| Andi123456789 a întrebat:

Dati-mi niste replici de agățat fete pe Facebook.

9 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Te-a durut cand ai cazut din Rai?
Ai stat cu fundul pe zahar? Pentru ca ai fundul dulce!
Tatal tau e padurar? Caci mi s-a facut bustean.
Crezi in dragoste la prima vedere sau trebuie sa mai dau de cateva ori poke si like?
Ajuta-i pe sarmani. ia-ma la tine acasa
Chemati politia. Este ilegal sa arati asa de bine Esti atat de frumoasa incat mi-am uitat replica.
Corpul tau e alcatuit 90% din apa si mie mi-e sete
Trebuie sa sun in Rai si sa zic ca si-au pierdut un Înger
Stii ce ar arata bine pe tine? Eu! Vocile mi-au zis sa vin si sa vorbesc cu tine
Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba

| Kaℓi a răspuns (pentru buzeduulci):

Pe bune? laughing

| buzeduulci a răspuns (pentru Kaℓi):

laughing))) n-am voie sa ma amuz? -_-

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Hei, scuza-mi indrazneala dar fac un sondaj despre fetele urate care isi pun poze in care au iesit frumos la poza de profil. Tu esti una din ele, deci cum reusesti sa faci asa manipulari? O sa se simta ofensata si bla, bla, bla. la final : Hai demonstreaza-mi maine la o cafea ca esti la fel de frumoasa si live big grin

| VibeTrix a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Eu sunt aia

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru VibeTrix):

Oh... Misto

| Sn1p3r323 a răspuns:

Nu poti impresiona fetele cu niste replici stupide ca cele de jos! Ai pute pur si simplu să-i spui "Bună!„ Sau "Ce mai faci?„

| LowHP a răspuns:

Foloseste cartea de gramatica pentru clasa a doua. O poti gasi la biblioteca, locul ala mare care are carti.

| Dinamo_Catalin_1990 a răspuns:

Fata taica-tu e terorist? ca tu esti proasta de bubui
ai cazut din cer? ca esti cam turtita
stii care e deosebirea dintre tine si geometria? Geometria are forme
ai un ochi? ca m-am pierdut in harta ta
ai cazut din cer? ca ai facut crater
Tatal tau e motan? ca tu cam ai mustati
ai stat cu fundul pe zahar? ca a cam luat forma lui
crezi in dragoste la prima vedere? Pacat ca eu sunt orb
Chemati politia este ilegal sa fii atat de proasta
tatal tau e padurar? ca esti mai denivelata decat un copac
tatal tau e eschimos? ca ai mai multe colturi decat un munte?