| JustRobert a întrebat:

Dati-mi si mie cateva melodii mai dure gen Gladiator sau altele... Vreau sa fac un colaj cu poze de la mitingurile din Bucuresti. Ceva sa se potriveasca.Multumesc.

3 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

50 Cent - Ready for War

| Dany20 a răspuns:

12 stones - broke, three days grace - animal i've become, godsmack - i stand alone/ awake, nickelback - burn it to the ground, trapt - headstrong, breaking benjamin - i will not bow si bineinteles intotdeauna la un clip se potrivesc melodii linkin parca ( numb, in the end, new divide)