| dydyyyy a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei. fac revelionul cu prietenul meu si ramane la mine pana a doua zi.ati-mi si mie niste idei sa il impresionez. funda pentru cele mai multe idei:X

Răspuns Câştigător
| 1micdamare a răspuns:

Ii dai sfaturi bun Andreea. Dar niste bani de tzoale ii dai? Poate si o reteta, ca sigur nu stie sa faca decat ceai si oua ochiuri.
Dydy draga, impresioneaza-ti prietenul cu vorba dulce si frumoasa, cu inteligenta, cu sanii frumosi si funduletzul bombat, care nu trebuie sa le scoti in evidenta daca exista! Prietenul va avea o erectie cat ziua de post si se va minuna, zicand: " S-a fabricat bomba sexy inteligenta, waw sunt impresionat"

3 răspunsuri:
| sofia_8041 a răspuns:

Ai putea sa-i gatesti ceva... asa o cina surpiza si mai apoi poti sa-i dansezi pe o melodie senzuala.Gaseste-ti o cosmatie sexy (latex tocuri cui) si danseaza-i cat mai sexy si mai provocator. Poti chiar sa te costumezi in craciunita sau ceva in genu.In general baietii adora suprizele de genu.Nu trebuie sa mergi mai departe cu el daca nu vrei dar macar il vei fascina si ii vei arata ce prietena sexy si frumoasa are. Distractie placuta!

| BlueHusky a răspuns:

Am mai multe idei dar nu stiu cati ani ai happy

| Anablondyi a răspuns:

Pai aprintii tai sunt acasa? oricum daca nu sunt, nu trebuie sa faci prostiistraight face asta ar fi cel mai distractiv. dar nu e necesar laughing) incearca sa te joci cu el un inceput de film erotic:X:X:* innebuneste`l un pic asaaa::XX:X pana se incalzeste bine si tine`l in suspans :X:X asta faci in timp ce va uitati la un film :* asa arata revelu meu clar!