| kristyna_3636 a întrebat:

NISTE IDEI:X deci fac revelionul cu niste prieteni si nu stim unde sa il facem

dati-mi niste idei va rog

funda

2 răspunsuri:
| LoVe_6598 a răspuns:

Ati putea merge la restaurant.
Sau la strand [undeva unde e si inchis sa nu inghetati in apa]... acolo va fi cel mai fain daca il tineti. se fac reduceri si e supeeerr crede-ma am fost... o sa faceti eventual in stil Hawaiiiiiiiiiiii laughing va fi super. ma rog.
sau la munte puteti face...
sau chiar la ei sau la voi acasa!
fundita?
Te rogg!

| Rutty a răspuns:

Puneti toti bani si mergeti si inchiriati o vila la munte/mare sau puneti toti bani si mergeti la un club din oras!
Let's go to the party dance!

Http://zuum.ro/pagina.php?id=858