| monica_6956 a întrebat:

Dati-mi si mie sfaturi cum sa procedez astfel incat prietenul meu sa ma doreasca mai mult, sa nu se plictiseasca de mine, sa il surprind intr-un mod placut. Vreau sa se mentina relatia frumoasa cat mai mult timp! Voi ce faceti? Ce vorbe ii spuneti, cum va comportati? Detalii va rog si cat mai multe raspunsuri, pentru ca nu prea stiu ce sa fac straight face Va multumesc mult!

7 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Incerc sa fiu eu. sh ma place asa cum sint. si ii este interesant cu mine. Uneori ma gandesc si eu la multe... sa nu se destrame aceasta relatie. dar totul decurge de la sine. si e frumos!
fii tu. si arata-i ca chiar tii la el! si totul va fi Ok! love struck

| putzulica a răspuns:

Eo zic sa lasi cat se poate de la tine sa i arati ca il iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta-te foarte normal si totul va fi OK.

| monica_6956 explică:

Astfel* imi cer scuze

| deea3d a răspuns:

Of.pai totul vine de la sine pana la urma. dragostea te face sa ai mereu idei noi. cum sa ii faci pe plac. fa i cate o surpriza odata la 1 luna.cumpara i ceva.sau pregateste ceva doar pentru voi doi.(o baie, niste lumanari, sa ii scrii te iubesc din bucati de hartie, facute inimioare)sunt multe chestii. gandeste-te seara cand nu ai ce face, cand incerci sa adorim si nu uita ca inspiratia vine de pretutindeni

| flo22_9503 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ii pregatesti o seara romantica, lumanari, un vin alb, dk se poate Lacrima lui Ovidiu si un peste la cuptor. Eu i-am facut recent iubitei mele si a mers f bine. dansati pe muzica lenta si o sa vezi ce seara o sa aveti. multa bafta...

| geanina_5054 a răspuns:

Pai dc crezi ca sar plictisi de tine?