| Musiclove18 a întrebat:

Buna din nou :*! Am nevoie de niste sfaturi. Vreau sa il surprind pe prietenul meu. Mi se pare putin monoton activitatea noastra.Adica ne intalnim, ne plimbam, mergem in oras.venim acasa la film. Vreau ceva activitati interesante.Ca sa nu ajunga sa se plictiseasca :-s big grin Va rog spuneti-mi ceva interesant de facut in doi.Nu vreau raspunsuri la bascalie, rog seriozitate, va multumesc :*

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

O excursie nu v-ar reconforta? Padure, frunze ruginii, saruturi romantice intr-o poienita,...
Bafta!

| heroforyou a răspuns:

Priveste-l mult exact in ochi iar daca te iubeste cu adevarat nu o sa se mai sature de privirea ta si nici nu o sa realizeze cum trece timpullaughing

| dianafofiu a răspuns:

Puteti sa va plimbati cu hidrobicicleta, sa mergeti la karting, prin parca cu rolele sau bicicleta...big grin

funda plzz!big grin:*