| iulikbomb a întrebat:

Dati-mi si mie un sfat! sunt cu un baiat super dragut il iubesc.de curand am cunoscut un baiat si ma inteleg foarte bine cu el cand sunt in preajma lui simt ceva cred ca il plac. dar nu stiu sigur ce sentiment ee. ce sa fac sa nu ma indragostesc ca actualul meu prieten sia cam dat seama ca m-am schimbat ma cunoaste foarte bine. ce sa afc sa nu ma indragostesc.pls ajutati-ma e urgentsad

Răspuns Câştigător
| Ionutz a răspuns:

Nu-l mai baga in seama treci cu vederea.

2 răspunsuri:
| DemzySonny a răspuns:

Si eu am probleme cu iubirea, dar incearca sa descoperi pe cine placi mai mult!

| iulikbomb explică:

Am uitat sa precizez ceva baiatul pe care il plac e din scoala cu mine, iar noi facem parte din acelasi grup de prieteni deci nu prea am cum sa nul bag in seama, iar ca sa renunt la grupul asta mi-ar fi foarte greu sa renunt la prieteni, iar el mie foarte apropiat.nu stiu ce sa faccryingnu vreau sal ranesc pe prietenul meu fiindca eu simt ca il iubesccrying