| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU am o problema acum de o luna am cunoscut un baiat foarte dragut si de treaba dar faza este ca el nu este el adica cel din poze de pe facebook nu este el m-a avertizat un prieten ca este fake da intr-adevar el este fake dar problema este ca m-am indragostit de el [de el sau de personalitate] nu pot sa imi dau seama. dar eu inca vorbesc cu el si ma simt foarte bine cand sunt alaturi de el. puteti sa imi dati un sfat? urgent'!

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu te-ai îndrăgostit de el e doar o simplă atracţie.

Crede-mă.

Până ca să te îndrăgosteşti mai este, nu te poţi îndrăgosti de cineva pe care nici nu l-ai văzut.

Ai grijă ce faci, sunt mulţi care se dau zmei pe facebook.

| Bruno1987 a răspuns:

Cand ai zis ca te simti foarte bine cand esti cu el,la ce te-ai referit?
Ai stat langa el sau doar asa pe facebook?
Daca il cunosti doar pe facebook,parerea mea este sa fi foarte atenta,deoarece in spatele monitorului nu sti cine este, mai ales ca isi ascunde adevarata "fata".
Daca ai stat langa el, nu grabi lucrurile, lasa sa vina totul de la sine!
Daca va placeti amandoi, cu siguranta va iesi o relatie.
Sper ca ti-a fost util raspunsul.
Salut!