| sabinaelena a întrebat:

INTREBARE PENTRU BAIETI : Ati iesi cu o fata grasa, care sa aiba picioarele grase si burta? Daca da de ce daca nu de ce?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu cred. Insa acest aspect poate fi inlaturat. Daca faci miscare atat cat poti tu si mananci sanatos si corect poti scapa de kilogramele in plus. As putea iesi cu o fata care are poate 10 kilograme in plus daca e o fata draguta si imi place compania ei. Dar mai mult de atat nu cred. Insa o astfel de fata imi poate fi prietena si ii pot fi alaturi in incercarea ei de a da jos kilogramele. Si poate dupa un timp imi atrage atentia si imi doresc si o relatie. Insa iti spun ceva. Un baiat poate suporta o fata care are un defect sau sa spunem o deficienta. Niciun baiat nu poate suporta o fata care are o problema si nu vrea sa o rezolve. Una e sa stau cu o fata care are ceva kilograme in plus dar chiar vrea sa rezolve asta, caz in care as alerga cu ea, am petrece timp de calitate si as avea grija ca mananca asa cum trebuie. As fi alaturi de ea. Dar sa vezi o fata care care are o problema, nu vrea sa o rezolve dar isi planga de mila e o imagine injusta si nesincera fata de ea. Si o lipsa de respect fata de ea si fata de altii. Nu poti avea pretentia ca orice baiat sa placa o fata mai plinuta. Dar fii sigur ca un baiat apreciaza o fata care da dovada de vointa. Chiar si cu acele kilograme in plus. De obicei alegerea fetei are legatura si cu alegerea vietii. Ce vrei de la viata corespunde si cu ce vrei de la o fata. Daca iti place o viata de magnat, de om potent financiar de obicei iti place si o fata gen model, supla si frumoasa. Daca esti un om simplu, care stie valoarea banului si traieste de pe azi pe maine cauti sprijin si sentimente sincere si atat. Cauti pe cineva care sa iti fie alaturi o viata. In cazul meu caut pe cineva care sa ma completeze. O prezenta joviala si increzatoare. O fata care sa ma faca sa ma simt bine in pielea mea si totodata sa ma simt norocos ca e a mea. Sa pot spune : putea avea orice barbat dar m-a ales pe mine. Am nevoie de incredere in mine. Si asta presupune ca am nevoie de o femeie puternica, o femeie care stie ce vrea de la viata si de la o relatie totodata. Kilogramele in plus se pot rezolva, mentalitatea de prea putine ori.

4 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Sunt fata darthinking nahlaughing daca as fi baiat, da as iesi daca ar fi dulce, simpatica, desteapta etc

| Selena54 a răspuns:

Desi sunt fata, imi spun si eu parerea.

Eu cred ca majoritatea baietilor tin la aspectul fizic al partenerelor lor DAR mai sunt si acei putini baieti care iubesc persoana de langa ei pentru ceea ce este nu pentru cum arata.

| Enigmă a răspuns:

Hey'laughing)
nu sunt baiat.
dar nu ar trebui sa te simti complexata de faptul ca esti putin plinutza.
conteaza mai mult sufletul si poate asta ai mai auzit-o de multe ori dar trebuie sa crezi in tine si astfel vei reusi sa captezi atentia unui baiatbatting eyelashes

| Damian a răspuns:

Depinde cat de grasa, daca e doar plinuta merge da nu obese